Amsterdam Centraal station nádraží


Amsterdam Centraal station představuje hlavní vlakové nádraží v Amsterdamu. Celkově je to jeden z hlavních železničních uzlů Nizozemska.
Budova Centraal Station je postavená v novorenesančním stylu a celkově vypadá velmi pěkně. Nádraží odděluje centrum od řeky Ij. Architektem stavby byl Petrus J.H. Cuypers, který rovněž navrhl Rijksmuseum.
Před nádražím najdete Statonsplein. Jde o otevřené prostranství, na kterém se můžete občerstvit. Jsou tu také tramvaje a počítejte s tím, že vás osloví naháněč, aby vám zajistil ubytování. Na tyto nabídky je lepší nereagovat. Ubytování je většinou nevalné úrovně.
Kousek od nádraží najdete kostel St. Nicolaaskerk, který je zasvěcený patronovi námořníků. Jde o nejvýznamnější katolickýkostel ve městě. Vstup do něj je zdarma.

nádraží Amsterdam Centraal Station

nádraží Amsterdam Centraal Station

Nedaleko tohoto kostela se nachází Schreierstoren, což je malá část dochovaných městských hradeb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WVG Solution s.r.o.

Jsme Váš spolehlivý IT partner

Společnost WVG Solution s.r.o. vznikla v roce 2013 jako společnost poskytující herní hosting. Od založení společnosti jsme postupem času rozšiřovali portfolio námi poskytovaných služeb. V současné době nabízíme širokou škálu služeb a řešení nejen v hostingové oblasti. Při vývoji našich hostingových služeb se vždy snažíme o využití nejmodernějších technologií a řešení. Přejeme si, aby zákazník získal služby, které jinde nezíská. Proto si naše hostingové projekty navrhujeme a programujeme sami, od počátečního návrhu backendu až po čistý a jednoduchý design administračního prostředí služeb. U nás máte vždy jistotu, že získáte plnohodnotný, odlazený a funkční hosting pro své projekty, či stránky.

Ochotný, osobní a vstřícný přístup k zákazníkům

Vynikající poměr ceny a kvality

Vždy nalezneme nejlepší řešení

Nebojíme se čelit výzvám

Co umíme

Hostingové služby

Multihosting, Webhosting, Hosting virtuálních serverů

Dedikované servery

Pronájem i housing, možnost managed varianty. Konfigurace Windows Server / Linux

Počítačové sítě

Návrh a realizace síťové infrastruktury. Konfigurace a správa síťových prvků

Mikrovlnné spoje

Návrh vhodného řešení, montáž, konfigurace a správa pojítek 2,4 / 5 / 17/24 GHz. Ubiquiti, Summit Development i jiní výrobci.

Optická vlákna

Natažení v budovách i venku. Sváření (SM/MM), zakončení v optické vaně / pigtailem

Správa serverů a sítí

Správa Windows / Linux, správa síťových prvků, konfigurace dle přání

Doporučujeme: Porovnání cen hotelů v Amsterdamu i ve světě